GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bonbojär 5453463

nr 545 3463

Bonbojär

Kina, diameter: 12, höjd: 9 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 6 oktober 2008
kl 17:46:17